Sporun Ve İddaanın YeNi Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sporun Ve İddaanın YeNi Adresi

Genclerin Yeni Mekanı

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ISAKSSON : "GALATASARAY'A TRANSFERİMİ ENGELLEMEYİN"

YazarMesaj
Admin
Admin

ISAKSSON : "GALATASARAY'A TRANSFERİMİ ENGELLEMEYİN" Empty
MesajKonu: ISAKSSON : "GALATASARAY'A TRANSFERİMİ ENGELLEMEYİN"   ISAKSSON : "GALATASARAY'A TRANSFERİMİ ENGELLEMEYİN" Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 10:54 am

ISAKSSON : "GALATASARAY'A TRANSFERİMİ ENGELLEMEYİN" Andreas_Isaksson

Manchester City'nin İsveçli kalecisi Andreas Isaksson, teknik direktör Sven Goran Eriksson'dan Galatasaray'a transferine engel olmamasını istedi.

Daha önce Rennes forması da giyen İsveçli kaleci Expressen'e yaptığı açıklamada, "Sven'e takımdan ayrılmak ve Galatasaray'a gitmek istediğimi açıkça söyledim," diye konuştu.

En sonunda kendisine şans verecdek bir kulüp bulduğunu ve Manchester City'nin transferi engellememesini umduğunu belirten Isaksson, "Benim gibi bir futbolcunun yedek oturması kabul edilebilir bir şey değil. Teknik direktörümüze ayrılmak istediğimi söyledim. Galatasaray beni doğrudankaleye geçirmek istiyor ve bu benim için çok önemli. Yeniden oynamaya başlayıp, özgüvenimi kazanmak istiyorum," dedi.

Galatasaray'ın Perşembe'den öne transferini tamamlamak istediği oyuncu, 2008 Avrupa Şampiyonası'nda forma giyebilmek için doğrudan forma giyebileceği bir takıma gitmek istiyor.

29.01.2008 Kaynak: Goal
https://iddaaplatformu.hareketforum.net

ISAKSSON : "GALATASARAY'A TRANSFERİMİ ENGELLEMEYİN"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-